Siekiate, kad Jūsų teritorijoje vandens tiekimas būtų ypač efektyvus ir sklandus? Pasirūpinkite, kad visi vandentiekio tinklai būtų pačios geriausios būklės. Nežinote, kaip tai padaryti? Tuomet kreipkitės į mus – UAB ,,Projektai statyboms”. Mūsų įmonė užtikrins, jog visi inžineriniai klausimai ir projektinės užduotys būtų išspręstos itin greitai ir be jokio vargo, o minėtų tinklų tiekiamo geriamojo vandens kokybė patenkintų net išrankiausių klientų poreikius.

Kokybiškas vandentiekis – tik su profesionalų pagalba 

Profesionali UAB ,,Projektai statyboms” komanda užtikrins, kad prieš įsirengiant vandens tiekimo tinklus Jūs nesivargintumėte dėl įvairių reikalingų dokumentų tvarkymo, nes šia užduotimi pasirūpinsime mes. Taip pat prižiūrėsime visus statybų metu vykdomus darbus, todėl Jūs sutaupysite daug brangaus savo laiko.
Savo srities specialistai sugebės efektyviai nustatyti įvairius ypatumus, kurie gali turėti didelės įtakos visos statybos metu, pavyzdžiui, žemės paviršiaus nelygumus ar visos gyvenvietės tinklų sistemą. Galiausiai, mūsų komanda atsižvelgs į svarbius Lietuvos Respublikos teisės aktus, kurie reglamentuoja vykdomus statybų darbus bei projektus.

Kodėl svarbu atnaujinti vandentiekį?

Norite gerti tik švarų ir skanų vandenį? Tuomet nedelskite ir atnaujinkite savo vandentiekio tinklus, nes tik tokie tinklai suteikia galimybę gauti kokybiškiausio vandens. Būtent dėl šios priežasties, jeigu planuojate viso namo sistemos renovaciją arba ketinate persikelti į naują būstą, nepamirškite patikrinti ar jo tinkluose nėra jokių ryškių pažeidimų, dėl kurio gali sutrikti visos sistemos veikla.
UAB ,,Projektai statyboms” komanda padės nugriauti nereikalingus bei trukdančius, senus vandens bokštus ar kitus statinius, dėl kurių neįmanoma atlikti svarbių statybos darbų.

DĖMESYS VISOMS VANDENTIEKIO DALIMS 

Šią sistemą sudaro įvairios dalys, iš kurių dalis yra po žeme, o kita dalis – Jūsų namuose. Norite, kad sistemos veikla būtų itin nepriekaištinga? Pasitikėkite profesionalių inžinierių darbu, nes tik jie sugebės prižiūrėti visų vamzdžių sujungimus, išplanavimus bei atsižvelgs į sistemos spaudimo ar didelių apkrovų įtaką. Juk nenorite, kad prastai suplanuotas projektas neleistų džiaugtis patogiu ir kokybišku gyvenimu Jūsų namuose su visais buitinių prietaisų teikiamais privalumais.

Taip pat mūsų komanda atkreips dėmesį į kitas sistemas, pavyzdžiui, šildymo, kurios gali turėti įtakos vandens tiekimo veiklai. Ne mažesnį dėmesį suteiksime ir nuotekų šalinimo ar kanalizacijos tinklų išplanavimui.

„Projektai statyboms“ dirba ne tik su vandentiekio tinklais. Įmonė specializacija kur kas platesnė: tai lauko, vidaus šildymo ir šalinimo tinklai; katilinės, šilumos punktai. Taip pat įmonė gali suprojektuoti oro kondicionavimo ar vėdinimo sistemas. Automatinės gaisrų gesinimo sistemos, silpnų srovių tinklai ir dar daugiau projektavimo paslaugų, kurias teikia „Projektai statyboms“.

Pasiilgote sklandžiai veikiančių inžinerinių tinklų bei tyriausio geriamojo vandens? Kreipkitės į mus ir sužinosite, ką reiškia lojalus bei pagarbus santykis su klientais, efektyviai atliekami darbai bei aukščiausios garantijos užtikrinimas. Be vandentiekio sistemos darbų atlikimo siūlome bei kitus, ne mažiau svarbius inžinerinius sprendimus Jūsų projektams, pavyzdžiui, rengiame katilinės, šilumos punktus, nuotekų siurblines bei kitus įrengimus.