Inžineriniai tinklai – įvairių komunikacijų statiniai, kurie palengvina mūsų kasdieninę buitį. Efektyvus elektros tiekimas, sklandus vandentiekio darbas ar namų šildymas būtų sunkiai įmanomi, jeigu šie komunikacijų statiniai būtų įrengti atmestinai bei nekokybiškai. Būtent dėl šios priežasties pasirūpinkite, kad Jūsų namuose ar apylinkėje esantys inžineriniai statiniai būtų įrengti itin kruopščiai, o tai Jums gali padėti padaryti UAB „Projektai statyboms“. Mūsų įmonė gali efektyviai bei patikimai įrengti visus valstybės keliamus reikalavimus atitinkančius tinklus.

Kodėl svarbu aukšta inžinerinių statinių kokybė? 

Netinkamas tokių tinklų įrengimas gali sukelti ilgalaikių problemų, kurias galės išspręsti tik savo srities specialistų komanda. Jeigu nenorite susidurti su nutrūkusiu vandens tiekimu, blogai sureguliuotu šildymu ar nuolat su trukdžiais veikiančia elektros sistema, patariame neignoruoti prastos šių statinių būklės, su kuria dažnai susiduriama persikeliant į naują namą ar statant nuosavą būstą.
Rengiame projektus šiems inžineriniams tinklams:

  • Lauko ir vidaus šilumos;
  • katilinės bei šilumos punktų;
  • vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų;
  • vandentiekio;
  • elektros tiekimo;
  • silpnų srovių;
  • automatikos sistemų;
  • gaisrų gesinimų sistemų.

DĖMESYS – INDIVIDUALIEMS POREIKIAMS 

Profesionali UAB „Projektai statyboms“ komanda atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius. Mes galime kruopščiai suprojektuoti įvairius statinius: pradedant centralizuotomis sistemomis, baigiant kiekvienuose namuose esančiu įvadu. Visus darbus atliekame tik su aukščiausios kokybės ir moderniausia įranga, kuri užtikrina sklandžią įrengtų statinių veiklą.

Jeigu pageidaujate, galime vienu metu įrengti kelias patvarias inžinerines sistemas. Tokiu būdu galite sutaupyti ne tik lėšų, bet ir brangaus laiko. Įrengdami kelias sistemas vienu metu atsižvelgiame į kiekvienos jų įtaką kitoms bei apskaičiuojame reikalingą nuotolį.

PATIKĖKITE ŠĮ DARBĄ PROFESIONALAMS

Skirtingos paskirties inžineriniai statiniai reikalauja kruopštaus aplinkos, ekonominių veiksnių įvertinimo bei išsamaus projektų rengimo, o šias užduotis kokybiškai gali atlikti tik savo srities ekspertai, kurie turi tiek reikiamą išsilavinimą, tiek pakankamai patirties.

UAB „Projektai statyboms“ profesionalai turi reikiamą kvalifikaciją, kuri leidžia greitai bei kokybiškai įrengti net pačius sudėtingiausius statinius. Visi projektai yra išsamiai suplanuojami ir apgalvojami, atliekami tik tada, kai yra ištirtas šalia pastato esantis gruntas, atlikti geodeziniai bei topografiniai matavimai, įvertinti svarbiausi ekonominiai, techniniai ir aplinkos veiksniai.

Deramai įrengti inžineriniai tinklai gali ne tik palengvinti Jūsų kasdienybę, bet ir leisti sutaupyti energijos išteklių ir tokiu būdu tausoti tiek Jūsų išlaidas, tiek aplinką.